INNOVATION

Flatline Agency behaalt HubSpot Gold Partner status!

We hebben een belangrijke mijlpaal bereikt door HubSpot Gold Partner te worden, en dat is groot nieuws voor zowel ons team als onze klanten. Wat betekent dit, vraag je je af? Deze blogpost gaat over de voordelen die deze nieuwe status je biedt. We willen graag met u delen hoe deze erkenning ons in staat...

Last updated: 15 dec 2023 - 3 mins read

Evelina All-round marketeer

CONTENTS

We hebben een belangrijke mijlpaal bereikt door HubSpot Gold Partner te worden, en dat is groot nieuws voor zowel ons team als onze klanten.

Wat betekent dit, vraag je je af? Deze blogpost gaat over de voordelen die deze nieuwe status je biedt. We willen graag met u delen hoe deze erkenning ons in staat stelt om uw zakelijke behoeften nog beter te vervullen.

Dus laten we ons erin verdiepen en op onderzoek uitgaan!

Wat is HubSpot?

HubSpot is een uitgebreid CRM-platform dat een reeks softwareoplossingen biedt voor marketingautomatisering, verkoop en klantenservice, met als doel bedrijven te helpen bij hun groeitraject. Het staat bekend om het stroomlijnen van activiteiten, van het genereren van leads tot het sluiten van de verkoop, en biedt tools zoals het beheer van verkoopvestigingen en analyses. De kern wordt gevormd door het CRM-systeem van HubSpot, dat naadloze klantrelaties mogelijk maakt met functies als e-mailtracking, prospectmonitoring en pipelinebeheer. HubSpot's marketing hub benut de kracht van inbound marketing om doelaccounts aan te trekken, terwijl de CMS-mogelijkheden zorgen voor robuust contentbeheer, vergelijkbaar met platforms als WordPress.

Wat is een HubSpot Gold Partner erkenning?

De Gold Partner status in het HubSpot Solutions Partner Programma is een belangrijke erkenning. Het wordt toegekend op basis van een combinatie van statistieken, waaronder maandelijks verkochte en beheerde terugkerende inkomsten (MRR), klantbehoud en softwarebetrokkenheid. Als Gold Partner hebben we onze expertise aangetoond in het effectief gebruiken van HubSpot tools om groei en succes voor onze klanten te stimuleren en HubSpot zelf heeft dit erkend!

Wat betekent dit voor onze klanten?

Expertise en bewezen succes

Onze Gold Partner status is een bewijs van ons bewezen succes in het gebruik van HubSpot's platform om resultaten te leveren. We hebben de expertise om het volledige potentieel van HubSpot's suite van tools te benutten.

Verbeterde ondersteuning

Als Gold Partner hebben we toegang tot extra ondersteuning en begeleiding van HubSpot, wat betekent dat we onze klanten uitgebreidere oplossingen kunnen bieden.

Op maat gemaakte strategieën

We begrijpen dat elk bedrijf uniek is. Met de verbeterde ondersteuning van HubSpot en de bewezen expertise van Flatline gecombineerd, stelt onze nieuwe status ons in staat om de krachtige tools van HubSpot aan te passen aan uw specifieke zakelijke behoeften en doelstellingen.

Voortdurende groei en innovatie

Onze samenwerking met HubSpot houdt ons in de voorhoede van de nieuwste digitale marketingstrategieën en -tools, zodat onze klanten kunnen profiteren van de meest geavanceerde oplossingen.

Flatline Agency X Hubspot: jouw groei stimuleren

Bij Flatline Agency zien we onszelf als meer dan alleen een dienstverlener - we zijn uw partner in groei. Nu we een HubSpot Gold Partner zijn, kunnen we jouw bedrijf nog beter ondersteunen. Onze focus ligt op het gebruik van het veelzijdige platform van HubSpot om uw marketing, verkoop en klantenservice te verbeteren. Met behulp van een op maat gemaakte strategie willen we je bedrijf laten bloeien door optimaal gebruik te maken van de beschikbare digitale hulpmiddelen, zodat je gestaag kunt groeien op een manier die natuurlijk en goed voor je voelt.

Samengevat

De erkenning als HubSpot Gold Partner is een mijlpaal voor Flatline Agency, maar nog belangrijker, het is een overwinning voor onze klanten. We zijn verheugd om deze reis voort te zetten, waarbij we onze verbeterde mogelijkheden en de tools van HubSpot gebruiken om het succes van uw bedrijf te vergroten. Ben je klaar om te zien hoe de expertise van onze HubSpot Gold Partner jouw bedrijf kan transformeren? Aarzel niet om contact op te nemen met Flatline Agency en wij beloven u voortdurende ondersteuning en hulp om uw succes te garanderen.

THINKING

Shopify zomeredities ’23 – onze favorieten

Stel je mijn bedrijf voor – Stel je mijn winkel voor – Stel je mijn toekomst voor Dit is de haak, Shopify stelt ons voor aan de Summer Editions ’23. Een van de krachtigste updates tot nu toe. Er hebben zich een aantal veranderingen voorgedaan in de digitale wereld, die automatisch van invloed zijn op...

Shopify’s afrekenen op één pagina

We hebben inmiddels allemaal gehoord van de Shopify Editions | Winter ’23 en de geweldige upgrades die het e-commerce platform binnenkort zal bieden. Shopify is een van de grootste spelers in de branche, met een aanzienlijk marktaandeel in de Verenigde Staten en een wereldwijde economische activiteit van meer dan 444 miljard dollar. De nieuwe update...

B2B met Shopify: Ontdek de kracht van Business-to-Business handel

In het huidige digitale tijdperk heeft eCommerce een revolutie teweeggebracht in de manier waarop bedrijven werken en in contact komen met hun klanten. Shopify, een van de toonaangevende eCommerce platforms, is niet alleen geschikt voor direct-to-consumer (DTC) bedrijven, maar biedt ook krachtige functies voor Shopify Plus handelaren die ze kunnen gebruiken voor business-to-business (B2B) transacties....

Shopify Markets Pro: De ultieme oplossing voor internationale e-commerce bedrijven

Wil je je e-commerce bedrijf uitbreiden en de internationale markt veroveren? Maar de complexiteit van internationale transacties heeft je doen twijfelen? Shopify Markets Pro biedt een alles-in-één oplossing die het proces van wereldwijd verkopen vereenvoudigt. We zullen je alles laten zien wat je moet weten over de nieuwe toolkit van Shopify Markets om je e-commerce...

WooCommerce migratie: Een stap-voor-stap handleiding voor je migratie

In de dynamische wereld van e-commerce betekent voorblijven niet alleen gelijke tred houden met technologie, maar deze ook in je voordeel gebruiken. Bij Flatline Agency hebben we een belangrijke trend waargenomen waarbij bedrijven hun digitale storefronts overzetten naar platforms die meer flexibiliteit, schaalbaarheid en gebruikersbetrokkenheid bieden. Inleiding WooCommerce wordt door velen geprefereerd vanwege de naadloze...

Shopware naar Shopify: De beste e-commerce tool in 2024

Overstappen van Shopware naar Shopify zou je volgende stap moeten zijn, maar waarom? Hoe dan? We zijn er om al deze vragen te beantwoorden, dus maak je geen zorgen. Inleiding Bij Flatline zien we een verschuiving in bedrijven op de digitale markt. Steeds meer bedrijven stappen over van Shopware naar Shopify om nieuwe groeikansen te...

Van Lightspeed naar Shopify: Optimaliseer je migratie in 2024

Migreren van Lightspeed naar Shopify is absoluut de moeite waard, maar waarom? En hoe? Maak je geen zorgen, al deze vragen worden hier beantwoord. Identificatie van Lightspeed en Shopify Lightspeed is een cloudgebaseerd handelsplatform op maat gemaakt voor detailhandel, horeca en golfbedrijven. Het biedt een uitgebreide set tools, waaronder POS-systemen (Point-of-Sale), voorraadbeheer en CRM (Customer...

ChatGPT 3.5 vs ChatGPT 4: Een directe vergelijking

De onthutsende verschillen tussen ChatGPT 3.5 en ChatGPT 4, naast elkaar. Welkom op onze nieuwste blog. Vandaag duiken we in de details van 2 van de populairste AI-tools ter wereld. ChatGPT 3.5 en ChatGPT 4. Zoals sommigen van jullie misschien al weten, is ChatGPT het betaalde abonnement van OpenAI. We zijn hier om deze betaalde...

HubSpot instellingen: Je duidelijke gids voor 2024

Een complete handleiding om al je vragen te beantwoorden over het instellen van je HubSpot-instellingen. Welkom bij onze gids over de navigatie door de instellingen van HubSpot. Als HubSpot nieuw voor je is en je niet zeker weet hoe of waar je moet beginnen, maak je dan geen zorgen. Deze gids en onze aanvullende video’s...

Seizoen 1/4 – Shopify B2B apps

Shopify B2B apps – de go-to’s van Flatline Shopify heeft zijn B2B-spel naar een hoger niveau getild. Er zijn veel mogelijkheden om te profiteren van het e-commerce platform en er zijn ook veel apps die gebruikt kunnen worden. We laten je kennismaken met de B2B basisprincipes van Shopify en onze Go to apps, voor Shopify...

Seizoen 1/3 – Shopify multistores

Shopify multistores – de innovatie van het samenvoegen van je online bedrijf Shopify heeft zich ontpopt als een baken voor retailers die hun digitale voetafdruk willen uitbreiden. Met de introductie van Shopify multistores hebben bedrijven nu de mogelijkheid om meerdere storefronts onder één paraplu te beheren, een functie die een revolutie teweeg heeft gebracht in...

Seizoen 1/2 – Shopify e-mail instellen

Laat ons je zien hoe je je Shopify e-mail instelt – winkel eigenaar e-mail en afzender e-mail! E-mail is meer dan een communicatiemiddel voor je klanten, het is een echt marketingmiddel dat op zoveel manieren kan worden gebruikt. 2024 is zeker een kans voor je om je postspel met Shopify te verbeteren. Maar er zijn...

E-mail als marketingkanaal

Inbox-innovatie – de nieuwe norm in e-mailmarketing begrijpen Vandaag duiken we diep in de wereld van het gebruik van e-mails als marketingkanaal, een gebied dat net een nieuw likje verf heeft gekregen dankzij enkele nieuwe updates van de bedrijfsgiganten Gmail en Yahoo. Wij helpen je graag met het navigeren door deze nieuwe updates en laten...

HubSpot lead funnel creation blog cover

Een trechter voor leads bouwen in Hubspot

Hey Flatline Fam, vandaag gaan we jullie door Hubspot “leiden”! Het maken van een HubSpot lead funnel is een strategisch proces dat je marketinginspanningen op elkaar afstemt om prospects te begeleiden van de eerste bewustwording tot conversie, door gebruik te maken van HubSpot’s krachtige tools voor automatisering, content management en relatiebeheer. Laten we dus eens...

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.